VÝSLEDKY TURNAJE MLADŠÍCH ŽÁKŮ 14.10.2017 ODRY

Ondřej Frank   12.10.2017   Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VÝSLEDKY TURNAJE MLADŠÍCH ŽÁKŮ 14.10.2017 ODRY

Mladší žáci na prvním turnaji sezóny vybojovali krásné 3.místo.

S.K. P.E.M.A. Kravaře ŽLUTÍ  1:3  1.SFK Havířov BÍLÍ

S.K. P.E.M.A. Kravaře ŽLUTÍ  1:2  Z.F.K. AQM Petrovice

S.K. P.E.M.A. Kravaře ŽLUTÍ  3:1  FBC BARBARIENS Horní Životice

S.K. P.E.M.A. Kravaře ŽLUTÍ  7:1  S.K. P.E.M.A. Opava MODŘÍ 

VÝSLEDKY ZÁPASŮ STARŠÍCH ŽÁKŮ 8.10.2017 BÍLOVEC

Ondřej Frank   5.10.2017   Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VÝSLEDKY ZÁPASŮ STARŠÍCH ŽÁKŮ 8.10.2017 BÍLOVEC

Našim klukům se na prvním výjezdu moc nedařilo a oba své zápasy bohužel prohráli. 

S.K. P.E.M.A. Kravaře  3:4  TJ Olympia Bruntál

S.K. P.E.M.A. Kravaře  1:6  S.K. P.E.M.A. Hradec nad Moravicí

 

VÝSLEDKY ZÁPASŮ DOROSTU 24.9. ORLOVÁ

Ondřej Frank   25.9.2017   Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VÝSLEDKY ZÁPASŮ DOROSTU 24.9. ORLOVÁ

Z prvního výjezdu vezeme 3 body.

S.K. P.E.M.A. KRAVAŘE ŽLUTÍ  5:3  1.FBK ROŽNOV P/R

S.K. P.E.M.A. KRAVAŘE ŽLUTÍ  0:3  1.FBK EAGLES ORLOVÁ

VÝSLEDKY DOMÁCÍHO TURNAJE MLADŠÍCH ŽÁKŮ 9.4.2017 (Hradec n/M)

KLUCI SI UŽILI DOMÁCÍ TURNAJ A VYBOJOVALI PERFEKTNÍ 2.MÍSTO

NAŠE ZÁPASY:
S.K. P.E.M.A. Kravaře ŽLUTÍ  7:1  FBC TIGERS Poruba
S.K. P.E.M.A. Kravaře ŽLUTÍ  3:0  FBC SVČ Odry
S.K. P.E.M.A. Kravaře ŽLUTÍ  5:0  FBC ORCA Krnov
S.K. P.E.M.A. Kravaře ŽLUTÍ  0:4  TJ OLYMPIA Bruntál

resized_IMG_1049

VÝSLEDKY ZÁPASŮ STARŠÍCH ŽÁKŮ 26.3.2017 (Ostrava)

V PRVNÍM ZÁPASE KLUCI HRÁLI SKVĚLE A ZE SOUPEŘEM SI S PŘEHLEDEM PORADILI.
DRUHÝ ZÁPAS PRO NÁS SKONČIL VELMI KRUTÝM VÝSLEDKEM. KLUCI SICE BOJOVALI ALE NA NEJLEPŠÍ TÝM SOUTĚŽE NESTEČILI.
S.K. P.E.M.A. Kravaře ŽLUTÍ  8:1     FBC IMOTHEP Štěpánkovice
S.K. P.E.M.A. Kravaře ŽLUTÍ  0:11  1.SC TEMPISH Vítkovice B
resized_IMG_1559[1]

VÝSLEDKY 9.TURNAJE MLADŠÍCH ŽÁKŮ 19.3.2016 (Bruntál)

KLUKŮM DNES CHYBĚL K CELKOVÉMU VÍTĚZSTVÍ JEN JEDEN GÓL ALE I TAK SI Z BRUNTÁLU VEZOU KRÁSNÉ 2.MÍSTO
S.K. P.E.M.A. Kravaře ŽLUTÍ  7:3  FBC Štěpánkovice
S.K. P.E.M.A. Kravaře ŽLUTÍ  4:0  FbC Frýdek-Místek
S.K. P.E.M.A. Kravaře ŽLUTÍ  4:5  TJ Olympia Bruntál
S.K. P.E.M.A. Kravaře ŽLUTÍ  8:2  FBC Orca Krnov  

IMG_1473[1] (Kopírovat)