PRVNÍ ZÁPASY STARŠÍCH ŽÁKŮ 22.9.2018 (BRUNTÁL)

Ondřej Frank   19.9.2018   Komentáře nejsou povolené u textu s názvem PRVNÍ ZÁPASY STARŠÍCH ŽÁKŮ 22.9.2018 (BRUNTÁL)

SRAZ: sobota 22.9. v 8:30 u vchodu do malé tělocvičny ZŠ Kravaře
POŘADATEL:  TJ OLYMPIA BRUNTÁL,  HALA: SH Zeyerova Bruntál, Zeyerova 1502/14, Bruntál
SEBOU: žluté triko, kartičku pojišťovny, halovky, florbalku nebo výzbroj, jídlo, pití

NAŠE ZÁPASY:
09:40  S.K. P.E.M.A. KRAVAŘE ŽLUTÍ – : –  S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ
13:10  S.K. P.E.M.A. KRAVAŘE ŽLUTÍ – : –  S.K. P.E.M.A. OPAVA ČERVENÍ

PRVNÍ TURNAJ ELÉVŮ 22.9.2018 (HRADEC N/M)

Ondřej Frank   19.9.2018   Komentáře nejsou povolené u textu s názvem PRVNÍ TURNAJ ELÉVŮ 22.9.2018 (HRADEC N/M)

SRAZ: sobota 22.9. v 7:30 u vchodu do malé tělocvičny ZŠ Kravaře
POŘADATEL:  S.K. P.E.M.A. OPAVA,  HALA: SH ZŠ Hradec n/M,  Opavská 217, Hradec n/M
SEBOU: žluté triko, kartičku pojišťovny, halovky, florbalku nebo výzbroj, jídlo, pití

NAŠE ZÁPASY:
08:30  S.K. P.E.M.A. OPAVA – : –  FBK ŠKORPIONI OSTRAVA
10:00  S.K. P.E.M.A. OPAVA – : –  FBC SVČ ODRY
11:30  S.K. P.E.M.A. OPAVA – : –  FBC ČPP BYSTROŇ GROUP OSTRAVA
13:00  S.K. P.E.M.A. OPAVA – : –  FBC LETKA

VÝSLEDKY DOMÁCÍHO TURNAJE ELEVŮ 22.4.2018 HRADEC N/M

Ondřej Frank   19.4.2018   Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VÝSLEDKY DOMÁCÍHO TURNAJE ELEVŮ 22.4.2018 HRADEC N/M

Kluci si dneska parádně zahráli, ani jeden zápas neprohráli, a na domácím turnaji vybojovali krásné 2.místo!

S.K. P.E.M.A. OPAVA  12:12  1.SC TEMPISH VÍTKOVICE DRACI

S.K. P.E.M.A. OPAVA  29:8  FBC ORCA KRNOV

S.K. P.E.M.A. OPAVA  16:9  TJ SLOVAN HAVÍŘOV

S.K. P.E.M.A. OPAVA  13:9  FBC DDM AGA24 ČESKÝ TĚŠÍN

VÝSLEDKY 9.TURNAJE MLADŠÍCH ŽÁKŮ 15.4.2018 HRADEC n/M

Ondřej Frank   13.4.2018   Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VÝSLEDKY 9.TURNAJE MLADŠÍCH ŽÁKŮ 15.4.2018 HRADEC n/M

Kluci včera na turnaji v Hradci n/M předvedli fantastický výkon a suverénně tak ovládli svůj poslední turnaj sezóny.

S.K. P.E.M.A. Kravaře ŽLUTÍ  6:2  S.K. P.E.M.A. Hradec n/M  ČERVENÍ 

S.K. P.E.M.A. Kravaře ŽLUTÍ  6:2  Z.F.K. AQM Petrovice

S.K. P.E.M.A. Kravaře ŽLUTÍ  6:1  TJ SLOVAN Havířov 

S.K. P.E.M.A. Kravaře ŽLUTÍ  7:0  FBC ORCA Krnov  

VÝSLEDKY ZÁPASŮ DOROSTU 8.4.2018 ROŽNOV p/R

Ondřej Frank   5.4.2018   Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VÝSLEDKY ZÁPASŮ DOROSTU 8.4.2018 ROŽNOV p/R

Kluci odehráli v Rožnově pouze jeden zápas, který vyhráli. Druhý byl kontumován v náš prospěch.  Z daleké cesty si tak vezou pohár za celkové 3 místo v soutěži.

S.K. P.E.M.A. Kravaře  6:4  TJ OLYMPIA Bruntál

S.K. P.E.M.A. Kravaře  5:0  FBC LETKA   –  (KONTUMACE)

VÝSLEDKY DOMÁCÍCH ZÁPASŮ STARŠÍCH ŽÁKŮ 7.4. HRADEC N/M

Ondřej Frank   5.4.2018   Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VÝSLEDKY DOMÁCÍCH ZÁPASŮ STARŠÍCH ŽÁKŮ 7.4. HRADEC N/M

V hodně oslabené sestavě kluci bojovali na domácím turnaji o první místo v soutěži.
I přes velkou snahu rozhodující zápas s týmem Bílovce prohráli a celkově tak skončili na druhém místě v soutěži.

S.K. P.E.M.A. Kravaře ŽLUTÍ   4:6   FBC SPARTAK Bílovec 
S.K. P.E.M.A. Kravaře ŽLUTÍ  11:6  S.K. P.E.M.A. Hradec n/M ČERVENÍ

VÝSLEDKY 7.TURNAJE ELEVŮ 7.4.2018 HORNÍ SUCHÁ

Ondřej Frank   5.4.2018   Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VÝSLEDKY 7.TURNAJE ELEVŮ 7.4.2018 HORNÍ SUCHÁ

Elévové vybojovali na turnaji v Horní suché skvělé 2.místo.

S.K. P.E.M.A. OPAVA  20:13  FBC TIGERS PORUBA 
S.K. P.E.M.A. OPAVA  16:11  FBK ŠKORPIONI OSTRAVA
S.K. P.E.M.A. OPAVA  10:26  1.SC TEMPISH VÍTKOVICE
S.K. P.E.M.A. OPAVA  16:14  FBK HORNÍ SUCHÁ

VÝSLEDKY ZÁPASŮ MUŽŮ OP LIGA 7.4. 2018 a 8.4. 2018

Ondřej Frank   5.4.2018   Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VÝSLEDKY ZÁPASŮ MUŽŮ OP LIGA 7.4. 2018 a 8.4. 2018

Mužům se víkendové zápasy moc nevyvedli, všechny zápasy bohužel prohráli. 

FBC KRAVAŘE  1:2   FBC KAČEŘI
FBC KRAVAŘE 2:12  FBC SYMPATIC
FBC KRAVAŘE 4:10  HOTOMAJDA
FBC KRAVAŘE  3:8   LOS TOROS OPAVA

VÝSLEDKY TURNAJE MLADŠÍCH ŽÁKŮ 18.3.2018 HORNÍ SUCHÁ

Ondřej Frank   14.3.2018   Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VÝSLEDKY TURNAJE MLADŠÍCH ŽÁKŮ 18.3.2018 HORNÍ SUCHÁ

Kluci dnes vybojovali na turnaji v Horní Suché krásné třetí místo.

S.K. P.E.M.A. Kravaře ŽLUTÍ  4:4  FBC COYOTES Jablůnkov

S.K. P.E.M.A. Kravaře ŽLUTÍ  1:5  FbK Horní Suchá

S.K. P.E.M.A. Kravaře ŽLUTÍ  3:0  Z.F.K. AQM Petrovice

S.K. P.E.M.A. Kravaře ŽLUTÍ  4:1  S.K. P.E.M.A. Opava MODŘÍ