ROZPIS ZÁPASŮ STARŠÍ ŽÁCI – SEZÓNA 2017/2018


1 KOLO  Neděle 8.10.2017      

Pořadatel: FBC Spartak Bílovec     Hala: Komenského 701/3

S.K. P.E.M.A. Kravaře ŽLUTÍ  – : –  TJ OLYMPIA Bruntál

S.K. P.E.M.A. Hradec n/M ČERVENÍ  – : –  S.K. P.E.M.A. Kravaře ŽLUTÍ

 

2 KOLO  Sobota 21.10.2017

Pořadatel: 1. SC TEMPISH Vítkovice B     Hala:

1.SC TEMPISH Vítkovice B – : – S.K. P.E.M.A. Kravaře ŽLUTÍ

S.K. P.E.M.A. Kravaře ŽLUTÍ  – : –  FBC Letka

 

3 KOLO  Neděle 12.11.2017      Domácí turnaj

Pořadatel: S.K. P.E.M.A. Kravaře ŽLUTÍ               Hala: Mařádkova 15, Opava 1

S.K. P.E.M.A. Kravaře ŽLUTÍ  – : –  FBC ČPP BYSTROŇ GROUP Ostrava B

FBC TIGERS Poruba  – : –  S.K. P.E.M.A. Kravaře ŽLUTÍ

 

4 KOLO  Neděle 26.11.2017

Pořadatel: TJ OLYMPIA Bruntál    Hala:

TJ OLYMPIA Bruntál  – : –  S.K. P.E.M.A. Kravaře ŽLUTÍ

S.K. P.E.M.A. Kravaře ŽLUTÍ  – : –  FBC Spartak Bílovec

 

5 KOLO  Sobota 6.1.2018     Domácí turnaj

Pořadatel: S.K. P.E.M.A. Kravaře ŽLUTÍ   Hala: Mařádkova 15, Opava 1

S.K. P.E.M.A. Kravaře ŽLUTÍ  – : –  1. SC TEMPISH Vítkovice B

FBC Letka  – : –  S.K. P.E.M.A. Kravaře ŽLUTÍ

  

6 KOLO  Neděle 21.1.2018

Pořadatel: FBC ČPP BYSTROŇ GROUP Ostrava    Hala: Hladnovská 259/128, Ostrava 12

FBC ČPP BYSTROŇ GROUP Ostrava B  – : –  S.K. P.E.M.A. Kravaře ŽLUTÍ

S.K. P.E.M.A. Kravaře ŽLUTÍ  – : –  FBC TIGERS Poruba

 

7 KOLO  Neděle 11.2.2018

Pořadatel: S.K. P.E.M.A. Hradec n/M ČERVENÍ     Hala: Opavská 217, Hradec n/M

S.K. P.E.M.A. Kravaře ŽLUTÍ  – : –  FBC Spartak Bílovec

S.K. P.E.M.A. Hradec n/M ČERVENÍ  – : –  S.K. P.E.M.A. Kravaře ŽLUTÍ

 

8 KOLO  Sobota 24.2.2018

Pořadatel: FBC Letka           Hala: Školní 475/9, Bolatice

 S.K. P.E.M.A. Kravaře ŽLUTÍ  – : –  FBC Letka

1.SC TEMPISH Vítkovice B – : – S.K. P.E.M.A. Kravaře ŽLUTÍ

 

9 KOLO  Neděle 11.3.2018

Pořadatel: TJ OLYMPIA Bruntál    Hala:

S.K. P.E.M.A. Kravaře ŽLUTÍ  – : –  FBC ČPP BYSTROŇ GROUP Ostrava B

FBC TIGERS Poruba – : –  S.K. P.E.M.A. Kravaře ŽLUTÍ

 

 

10 KOLO  Neděle 8.4.2018     Domácí turnaj

Pořadatel: S.K. P.E.M.A. Kravaře ŽLUTÍ   Hala: Mařádkova 15, Opava 1

FBC Spartak Bílovec  – : –  S.K. P.E.M.A. Kravaře ŽLUTÍ

S.K. P.E.M.A. Kravaře ŽLUTÍ  – : –  S.K. P.E.M.A. Hradec n/M ČERVENÍ