ROZPIS ZÁPASŮ MLADŠÍ ŽÁCI – SEZÓNA 2020/2021

Rozpis zápasů mladších žáků 2020/2021 si můžete také stáhnout v pdf souboru ZDE

1. TURNAJ
DATUM: NEDĚLE 4.10.2020 POŘADATEL: FBC INTEVO TŘINEC
S.K. P.E.M.A. KRAVAŘE ČERVENÍ – : – FBC BARTOSINI ČESKÝ TĚŠÍN ČERNÍ
S.K. P.E.M.A. KRAVAŘE ČERVENÍ – : – 1.SFK HAVÍŘOV MODŘÍ
S.K. P.E.M.A. KRAVAŘE ČERVENÍ – : – FBC INTEVO TŘINEC
S.K. P.E.M.A. KRAVAŘE ČERVENÍ – : – 1.FBC KARVINÁ
           

 

2. TURNAJ
DATUM: SOBOTA 24.10.2020 POŘADATEL: FBC SPARTAK BÍLOVEC
S.K. P.E.M.A. KRAVAŘE ČERVENÍ – : – 1.SC TEMPISH VÍTKOVICE TORNÁDO
S.K. P.E.M.A. KRAVAŘE ČERVENÍ – : – 1.SC TEMPISH VÍTKOVICE HURIKÁN
S.K. P.E.M.A. KRAVAŘE ČERVENÍ – : – FBC SPARTAK BÍLOVEC
S.K. P.E.M.A. KRAVAŘE ČERVENÍ – : – FBC VIKINGS KOPŘIVNICE
           

 

3. TURNAJ
DATUM: NEDĚLE 8.11.2020 POŘADATEL: 1.MVIL OSTRAVA
S.K. P.E.M.A. KRAVAŘE ČERVENÍ – : – 1.SFK HAVÍŘOV BÍLÍ
S.K. P.E.M.A. KRAVAŘE ČERVENÍ – : – Z.F.K. PETROVICE
S.K. P.E.M.A. KRAVAŘE ČERVENÍ – : – 1.MVIL OSTRAVA
S.K. P.E.M.A. KRAVAŘE ČERVENÍ – : – FBK HORNÍ SUCHÁ ZELENÍ
           

 

4. TURNAJ
DATUM: NEDĚLE 22.11.2020 POŘADATEL: 1.SFK HAVÍŘOV BÍLÍ
S.K. P.E.M.A. KRAVAŘE ČERVENÍ – : – FBC BARTOSINI ČESKÝ TĚŠÍN bílí
S.K. P.E.M.A. KRAVAŘE ČERVENÍ – : – 1.FK OSTRAVA JIH
S.K. P.E.M.A. KRAVAŘE ČERVENÍ – : – 1.SFK HAVÍŘOV BÍLÍ
S.K. P.E.M.A. KRAVAŘE ČERVENÍ – : – 1.FBK EAGLES ORLOVÁ FLORBALSHOP
           

 

5. TURNAJ
DATUM: SOBOTA 5.12.2020 POŘADATEL: FBC INTEVO TŘINEC
S.K. P.E.M.A. KRAVAŘE ČERVENÍ – : – 1.FBK EAGLES ORLOVÁ FLORBALSHOP
S.K. P.E.M.A. KRAVAŘE ČERVENÍ – : – FBC COYOTES JABLŮNKOV
S.K. P.E.M.A. KRAVAŘE ČERVENÍ – : – FBC INTEVO TŘINEC
S.K. P.E.M.A. KRAVAŘE ČERVENÍ – : – FBC SPARTAK BÍLOVEC
           

 

6. TURNAJ – DOMÁCÍ TURNAJ
DATUM: SOBOTA 9.1.2021 POŘADATEL: FBC ČPP OSTRAVA
S.K. P.E.M.A. KRAVAŘE ČERVENÍ – : – 1.SC TEMPISH VÍTKOVICE TORNÁDO
S.K. P.E.M.A. KRAVAŘE ČERVENÍ – : – FBC VIKINGS KOPŘIVNICE
S.K. P.E.M.A. KRAVAŘE ČERVENÍ – : – FLORBAL TORPEDO HAVÍŘOV
S.K. P.E.M.A. KRAVAŘE ČERVENÍ – : – 1.FK OSTRAVA JIH
           

 

7. TURNAJ
DATUM: NEDĚLE 31.1.2021 POŘADATEL: FBC ORCA KRNOV
S.K. P.E.M.A. KRAVAŘE ČERVENÍ – : – FBC ORCA KRNOV
S.K. P.E.M.A. KRAVAŘE ČERVENÍ – : – FBC SPARTAK BÍLOVEC
S.K. P.E.M.A. KRAVAŘE ČERVENÍ – : – 1.MVIL OSTRAVA
S.K. P.E.M.A. KRAVAŘE ČERVENÍ – : – PASKOV SAURIANS
           

 

8. TURNAJ
DATUM: NEDĚLE 28.2.2021 POŘADATEL: 1.SC BOHUMÍN 98
S.K. P.E.M.A. KRAVAŘE ČERVENÍ – : – FBK ŠKORPIONI OSTRAVA
S.K. P.E.M.A. KRAVAŘE ČERVENÍ – : – 1.SC BOHUMÍN 98
S.K. P.E.M.A. KRAVAŘE ČERVENÍ – : – 1.SC TEMPISH VÍTKOVICE HURIKÁN
S.K. P.E.M.A. KRAVAŘE ČERVENÍ – : – S.K. P.E.M.A. KRAVAŘE MODŘÍ
           

 

9. TURNAJ
DATUM: SOBOTA 10.4.2021 POŘADATEL: TORO SALIBANDY OSTRAVA
S.K. P.E.M.A. KRAVAŘE ČERVENÍ – : – 1.FBC KARVINÁ
S.K. P.E.M.A. KRAVAŘE ČERVENÍ – : – PASKOV SAURIANS
S.K. P.E.M.A. KRAVAŘE ČERVENÍ – : – TORO SALIBANDY OSTRAVA
S.K. P.E.M.A. KRAVAŘE ČERVENÍ – : – FBC SPARTAK BÍLOVEC