VÝSLEDKY ODEHRANÝCH ZÁPASŮ MLADŠÍ ŽÁCI – SEZÓNA 2019/2020

1. TURNAJ – SOBOTA 28.9.2019 (FBK HORNÍ SUCHÁ)
S.K. P.E.M.A. KRAVAŘE ŽLUTÍ 7:1 FBK HORNÍ SUCHÁ
Góly (A): 4 T.Harazim (2 P. Ferenz, L.Kaluscha), T.Pchálek (N), P.Ferenz (T. Harazim), A.Vilášek
S.K. P.E.M.A. KRAVAŘE ŽLUTÍ 5:0 FBC SPARTAK BÍLOVEC
Góly (A): 2 T.Pchálek (T. Harazim), L.Kaluscha (T. Harazim), P.Ferenz (T. Harazim), A.Vilášek (T.Hladký)
S.K. P.E.M.A. KRAVAŘE ŽLUTÍ 4:0 1.FBK EAGLES ORLOVÁ
Góly (A): 3 T.Hladký (2 M.Dobruš, T.Pchálek), L.Kaluscha
S.K. P.E.M.A. KRAVAŘE ŽLUTÍ 0:6 FLORBAL EXELSIOR HAVÍŘOV
Góly (A):  

 

2. DOMÁCÍ TURNAJ SOBOTA 12.10.2019 (S.K. P.E.M.A. KRAVAŘE ŽLUTÍ)
S.K. P.E.M.A. KRAVAŘE ŽLUTÍ 5:0 FBC ČPP OSTRAVA
Góly (A): 3 J.Bulička, 2 T.Harazim (M.Štědroň)
S.K. P.E.M.A. KRAVAŘE ŽLUTÍ 4:1 Z.F.K. AQM PETROVICE
Góly (A): J.Bulička (M.Dobruš), T.Harazim (A.Vilášek),  M.Štědroň (L.Macošek), L.Kaluscha (J.Bulička)
S.K. P.E.M.A. KRAVAŘE ŽLUTÍ 6:0 TJ SLOVAN HAVÍŘOV
Góly (A): 3 J.Bulička (M.Dobruš, O.Podmol), 2 T.Harazim (J.Berger), M.Štědroň (A.Vilášek)
S.K. P.E.M.A. KRAVAŘE ŽLUTÍ 3:1 1.SC BOHUMÍN ‘ 98
Góly (A): T.Harazim (O.Podmol), L.Kaluscha

 

3. TURNAJ – SOBOTA 2.11.2019 (FBC TIGERS PORUBA ORANŽOVÍ)
S.K. P.E.M.A. KRAVAŘE ŽLUTÍ 12:4 FBC TIGERS PORUBA ORANŽOVÍ
Góly (A): 3 T.Harazim (M.Štědroň, L.Macošek), 3 J.Bulička (2 T.Pchálek, M.Dobruš),
2 T.Pchálek (J.Bulička), 2 M.Štědroň (T.Harazim, O.Miech), L.Kaluscha,
O.Podmol (T.Harazim)
S.K. P.E.M.A. KRAVAŘE ŽLUTÍ 6:1 S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ
Góly (A): 2 M.Dobruš (2 J.Bulička), T.Pchálek (J.Bulička), J.Bulička (O.Podmol),
T.Harazim (L.Kaluscha), L.Kaluscha (O.Miech)
S.K. P.E.M.A. KRAVAŘE ŽLUTÍ 1:4 1.FBK ROŽNOV P/R
Góly (A): J.Bulička (T.Pchálek)
S.K. P.E.M.A. KRAVAŘE ŽLUTÍ 6:0 FBC ORCA KRNOV
Góly (A): J.Bulička (T.Pchálek), T.Harazim (M.Štědroň), O.Miech (T.Harazim), T.Pchálek,
L.Kaluscha (O.Podmol), M.Dobruš (A.Vilášek)

 

4. TURNAJ – NEDĚLE 1.12.2019 (TORO SOLIBANDY OSTRAVA)
S.K. P.E.M.A. KRAVAŘE ŽLUTÍ 12:0 TORO SOLIBANDY OSTRAVA
Góly (A): 5 J.Bulička (2 T.Harazim, L.Kaluscha), 3 T.Hladký (2 J.Bulička, L.Kaluscha ),
2 T.Harazim (M.Dobruš), L.Kaluscha (J.Bulička), M.Štědroň (M.Dobruš)
S.K. P.E.M.A. KRAVAŘE ŽLUTÍ 7:1 TJ SLOVAN HAVÍŘOV
Góly (A): 2 J.Bulička (O.Miech,  T.Harazim), 2 T.Hladký (2 T.Pchálek),
2 T.Pchálek (J.Bulička),
L.Kaluscha (T.Hladký)
S.K. P.E.M.A. KRAVAŘE ŽLUTÍ 7:1 FBC SPARTEK BÍLOVEC
Góly (A): 3 T.Hladký (2 J.Bulička), 2 J.Bulička (2 T.Hladký), T.Harazim (L.Kaprstein), M.Dobruš
S.K. P.E.M.A. KRAVAŘE ŽLUTÍ 0:6 1.SC TEMPISH VÍTKOVICE TORNÁDO
Góly (A):  

 

5. TURNAJ – NEDĚLE 22.12.2019 (FBC SPARTAK BÍLOVEC)
S.K. P.E.M.A. KRAVAŘE ŽLUTÍ 2:4 FLORBAL EXELSIOR HAVÍŘOV
Góly (A): T.Pchálek, O.Miech
S.K. P.E.M.A. KRAVAŘE ŽLUTÍ 5:3 1.FBK ROŽNOV P/R
Góly (A): 2 T.Pchálek (J.Bulička, M.Dobruš), 2 J.Bulička (T.Pchálek, N), O.Miech (J.Bulička) 
S.K. P.E.M.A. KRAVAŘE ŽLUTÍ 5:2 FBC SPARTAK BÍLOVEC
Góly (A): 2 P.Ferenz (M.Štědroň), J.Bulička (T.Harazim), O.Miech (J.Bulička), T.Harazim (P.Ferenz)
S.K. P.E.M.A. KRAVAŘE ŽLUTÍ 3:1 FBC BARTOSINI ČESKÝ TĚŠÍN
Góly (A): T.Pchálek (T.Harazim), J.Bulička (M.Dobruš), M.Dobruš (J.Bulička)

 

6. TURNAJ – SOBOTA 18.1.2020 (FBC ČPP OSTRAVA)
S.K. P.E.M.A. KRAVAŘE ŽLUTÍ 3:4 FBC KOVO KM FRÝDEK MÍSTEK
Góly (A): T.Harazim (L.Kaprstein), T.Hladký, L.Kaluscha (T.Pchálek)
S.K. P.E.M.A. KRAVAŘE ŽLUTÍ 6:3 1.FBC KARVINÁ
Góly (A): 2 T.Harazim (D.West, V.Přibyla), 2 J.Bulička (T.Hladký, T.Harazim), T.Hladký (T.Pchálek), T.Pchálek (T.Hladký)
S.K. P.E.M.A. KRAVAŘE ŽLUTÍ 2:6 FBC ČPP OSTRAVA
Góly (A): P.Ferenz, L.Kaluscha
S.K. P.E.M.A. KRAVAŘE ŽLUTÍ 11:0 TORO SALIBANDY OSTRAVA
Góly (A): 4 J.Bulička (4 T.Hladký), 3 T.Hladký (2 T.Pchálek, J.Bulička), 2 T.Pchálek (J.Bulička, N),
2 P.Ferenz (M.Štědroň)