ROZPIS ZÁPASŮ MLADŠÍ ŽÁCI – SEZÓNA 2017/2018

1 TURNAJ – Sobota 14.10.2017          

Pořadatel: FBC BARBARIENS Horní Životice     Hala: 

1.SFK Havířov BÍLÍ  – : –  S.K. P.E.M.A. Kravaře ŽLUTÍ

Z.F.K. AQM Petrovice – : – S.K. P.E.M.A. Kravaře ŽLUTÍ

S.K. P.E.M.A. Kravaře ŽLUTÍ  – : – FBC BARBARIENS Horní Životice

S.K. P.E.M.A. Kravaře ŽLUTÍ – : – S.K. P.E.M.A. Opava MODŘÍ 

 

2 TURNAJ – Neděle 29.10.2017

Pořadatel: 1.FBK EAGLES Orlová               Hala: Orlová 4, Masarykova třída 1313

 S.K. P.E.M.A. Kravaře ŽLUTÍ – : – FBK ŠKORPIONI Ostrava

1.FBK EAGLES Orlová – : – S.K. P.E.M.A. Kravaře ŽLUTÍ

1.SFK Havířov BÍLÍ   – : – S.K. P.E.M.A. Kravaře ŽLUTÍ

S.K. P.E.M.A. Kravaře ŽLUTÍ – : – FbC COYOTES Jablunkov

 

3 TURNAJ – Neděle 19.11.2017

Pořadatel: FBC TIGERS Poruba      Hala: SH TJ Ostrava, Varenská 3098/40a, Ostrava 2  

FBC TIGERS Poruba – : –  S.K. P.E.M.A. Kravaře ŽLUTÍ

FBC BARBARIENS Horní Životice – : – S.K. P.E.M.A. Kravaře ŽLUTÍ

S.K. P.E.M.A. Kravaře ŽLUTÍ  – : – Z.F.K. AQM Petrovice

S.K. P.E.M.A. Kravaře ŽLUTÍ – : – S.K. P.E.M.A. Hradec n/M ČERVENÍ

 

4 TURNAJ – Sobota 2.12.2017

Pořadatel: SK Domaslavice            Hala:

FLORBAL EXCELSIOR Havířov ŽLUTÍ – : –  S.K. P.E.M.A. Kravaře ŽLUTÍ

1.FBK EAGLES Orlová – : – S.K. P.E.M.A. Kravaře ŽLUTÍ

S.K. P.E.M.A. Kravaře ŽLUTÍ  – : – 1.FBK Rožnov p/R

S.K. P.E.M.A. Kravaře ŽLUTÍ – : – SK Domaslavice

 

5 TURNAJ – Neděle 14.1.2018

Pořadatel: Paskov SAURIANS                    Hala:

 FBC TIGERS Poruba – : – S.K. P.E.M.A. Kravaře ŽLUTÍ

S.K. P.E.M.A. Kravaře ŽLUTÍ – : –  1.SFK Havířov BÍLÍ 

S.K. P.E.M.A. Kravaře ŽLUTÍ – : – 1.FBK EAGLES Orlová

Paskov SAURIANS – : – S.K. P.E.M.A. Kravaře ŽLUTÍ

 

6 TURNAJ – Neděle 28.1.2018

Pořadatel: 1.FBK Eagles Orlová                 Hala: Orlová 4, Masarykova třída 1313                       

S.K. P.E.M.A. Kravaře ŽLUTÍ – : –  Paskov saurians

1.FBK EAGLES Orlová  – : – S.K. P.E.M.A. Kravaře ŽLUTÍ

S.K. P.E.M.A. Kravaře ŽLUTÍ – : – FBC Letka

FbC COYOTES Jablunkov – : – S.K. P.E.M.A. Kravaře ŽLUTÍ

 

7 TURNAJ – Sobota 17.2.2018

Pořadatel: FBK ŠKORPIONI Ostrava         Hala:                                                                                      

S.K. P.E.M.A. Kravaře ŽLUTÍ – : –  FBC BARBARIENS Horní Životice

FBK ŠKORPIONI Ostrava  – : – S.K. P.E.M.A. Kravaře ŽLUTÍ

S.K. P.E.M.A. Kravaře ŽLUTÍ – : – FBC Letka

1.FBK Rožnov p/R – : – S.K. P.E.M.A. Kravaře ŽLUTÍ

 

8 TURNAJ – Neděle 18.3.2018

Pořadatel: FBK Horní Suchá                       Hala: Těrlická 1356/24b, Horní Suchá                          

FbC COYOTES Jablunkov – : –  S.K. P.E.M.A. Kravaře ŽLUTÍ

FbK Horní Suchá – : – S.K. P.E.M.A. Kravaře ŽLUTÍ

S.K. P.E.M.A. Kravaře ŽLUTÍ  – : – Z.F.K. AQM Petrovice

S.K. P.E.M.A. Kravaře ŽLUTÍ – : – S.K. P.E.M.A. Opava MODŘÍ

 

9 TURNAJ – Sobota 14.4.2018

Pořadatel:  S.K. P.E.M.A. Hradec n/M ČERVENÍ            Hala: Opavská 217, Hradec n/M              

S.K. P.E.M.A. Hradec n/M ČERVENÍ  – : –  S.K. P.E.M.A. Kravaře ŽLUTÍ

S.K. P.E.M.A. Kravaře ŽLUTÍ – : –  Z.F.K. AQM Petrovice

S.K. P.E.M.A. Kravaře ŽLUTÍ – : – TJ Slovan Havířov 

FBC Orca Krnov – : – S.K. P.E.M.A. Kravaře ŽLUTÍ