ROZPIS ZÁPASŮ MLADŠÍ ŽÁCI – SEZÓNA 2019/2020

Rozpis zápasů mladších žáků 2019/2020 si můžete také stáhnout v pdf souboru ZDE

1. TURNAJ
DATUM: SOBOTA 28.9.2019 POŘADATEL: FBK HORNÍ SUCHÁ
S.K. P.E.M.A. KRAVAŘE ŽLUTÍ – : – FBK HORNÍ SUCHÁ
S.K. P.E.M.A. KRAVAŘE ŽLUTÍ – : – FBC SPARTAK BÍLOVEC
S.K. P.E.M.A. KRAVAŘE ŽLUTÍ – : – 1.FBK EAGLES ORLOVÁ
S.K. P.E.M.A. KRAVAŘE ŽLUTÍ – : – FLORBAL EXELSIOR HAVÍŘOV

 

2. TURNAJ – DOMÁCÍ TURNAJ
DATUM: SOBOTA 12.10.2019 POŘADATEL: S.K. P.E.M.A. KRAVAŘE ŽLUTÍ
S.K. P.E.M.A. KRAVAŘE ŽLUTÍ – : – FBC ČPP OSTRAVA
S.K. P.E.M.A. KRAVAŘE ŽLUTÍ – : – Z.F.K. AQM PETROVICE
S.K. P.E.M.A. KRAVAŘE ŽLUTÍ – : – TJ SLOVAN HAVÍŘOV
S.K. P.E.M.A. KRAVAŘE ŽLUTÍ – : – 1.SC BOHUMÍN ‘ 98

 

3. TURNAJ
DATUM: SOBOTA 2.11.2019 POŘADATEL: FBC TIGERS PORUBA ORANŽOVÍ
S.K. P.E.M.A. KRAVAŘE ŽLUTÍ – : – FBC TIGERS PORUBA ORANŽOVÍ
S.K. P.E.M.A. KRAVAŘE ŽLUTÍ – : – S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ
S.K. P.E.M.A. KRAVAŘE ŽLUTÍ – : – 1.FBK ROŽNOV P/R
S.K. P.E.M.A. KRAVAŘE ŽLUTÍ – : – FBC ORCA KRNOV

 

4. TURNAJ
DATUM: NEDĚLE 1.12.2019 POŘADATEL: FBC TIGERS PORUBA ČERNÍ
S.K. P.E.M.A. KRAVAŘE ŽLUTÍ – : – 1.SFK HAVÍŘOV
S.K. P.E.M.A. KRAVAŘE ŽLUTÍ – : – 1.FK OSTRAVA JIH
S.K. P.E.M.A. KRAVAŘE ŽLUTÍ – : – FBC KOVO KM FRÝDEK MÍSTEK
S.K. P.E.M.A. KRAVAŘE ŽLUTÍ – : – FBC TIGERS PORUBA ČERNÍ

 

5. TURNAJ
DATUM: NEDĚLE 22.12.2019 POŘADATEL: FBC SPARTAK BÍLOVEC
S.K. P.E.M.A. KRAVAŘE ŽLUTÍ – : – FLORBAL EXELSIOR HAVÍŘOV
S.K. P.E.M.A. KRAVAŘE ŽLUTÍ – : – 1.FBK ROŽNOV P/R
S.K. P.E.M.A. KRAVAŘE ŽLUTÍ – : – FBC SPARTAK BÍLOVEC
S.K. P.E.M.A. KRAVAŘE ŽLUTÍ – : – FBC BARTOSINI ČESKÝ TĚŠÍN

 

6. TURNAJ
DATUM: SOBOTA 18.1.2020 POŘADATEL: FBC ČPP OSTRAVA
S.K. P.E.M.A. KRAVAŘE ŽLUTÍ – : – FBC KOVO KM FRÝDEK MÍSTEK
S.K. P.E.M.A. KRAVAŘE ŽLUTÍ – : – 1.FBC KARVINÁ
S.K. P.E.M.A. KRAVAŘE ŽLUTÍ – : – FBC ČPP OSTRAVA
S.K. P.E.M.A. KRAVAŘE ŽLUTÍ – : – TORO SALIBANDY OSTRAVA

 

7. TURNAJ
DATUM: SOBOTA 1.2.2020 POŘADATEL: S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ
S.K. P.E.M.A. KRAVAŘE ŽLUTÍ – : – S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ
S.K. P.E.M.A. KRAVAŘE ŽLUTÍ – : – 1.SC BOHUMÍN ‘ 98
S.K. P.E.M.A. KRAVAŘE ŽLUTÍ – : – PASKOV SAURIANS
S.K. P.E.M.A. KRAVAŘE ŽLUTÍ – : – FBC OSSIKO TŘINEC

 

8. TURNAJ
DATUM: NEDĚLE 23.2.2020 POŘADATEL: FBK ŠKORPIONI OSTRAVA
S.K. P.E.M.A. KRAVAŘE ŽLUTÍ – : – FBC TIGERS PORUBA ORANŽOVÍ
S.K. P.E.M.A. KRAVAŘE ŽLUTÍ – : – 1.FBK EAGLES ORLOVÁ
S.K. P.E.M.A. KRAVAŘE ŽLUTÍ – : – FBK ŠKORPIONI OSTRAVA
S.K. P.E.M.A. KRAVAŘE ŽLUTÍ – : – FBC VIKINGS KOPŘIVNICE

 

9. TURNAJ
DATUM: SOBOTA 21.3.2020 POŘADATEL: PASKOV SAURIANS
S.K. P.E.M.A. KRAVAŘE ŽLUTÍ – : – 1.SC TEMPISH VÍTKOVICE TORNÁDO
S.K. P.E.M.A. KRAVAŘE ŽLUTÍ – : – 1.SC TEMPISH VÍTKOVICE HURIKÁN
S.K. P.E.M.A. KRAVAŘE ŽLUTÍ – : – FBC LETKA
S.K. P.E.M.A. KRAVAŘE ŽLUTÍ – : – PASKOV SAURIANS